De ‘Dag van de stilte’ vindt jaarlijks plaats op de laatste zondag in oktober als de zomertijd overgaat in de wintertijd. Stiltebeleving draagt bij aan de rust in onszelf en aan ons welzijn; lichamelijk, emotioneel en mentaal. Innerlijke stilte kan je helpen om creativiteit (terug) te vinden en dat doen we tijdens dit schrijfcafé aan de hand van oefeningen – waar mogelijk uiteraard in stilte.
De ingrediënten van deze online schrijfworkshop:
Het thema is ‘stilte’
Je krijgt verschillende opdrachten
Twee uur lang
Met een groep schrijvers
Voorlezen en delen is vrijblijvend
De sfeer is positief en opbouwend
En er is ruimte voor vragen
Na je aanmelding ontvang je de gegevens die je nodig hebt om mee te doen aan de online workshop. Heb je vooraf vragen? Laat het weten, ik beantwoord ze graag. Op dit moment is het alleen mogelijk om live mee te doen aan de online schrijfworkshop.
Locatie activiteit
We maken gebruik van het (beveiligde) programma Zoom. Je hoeft je in Zoom niet te registreren en er worden geen persoonsgegevens vastgelegd. Het is te gebruiken op een computer, laptop, tablet of smartphone. Je kunt het programma downloaden zodat je alle functionaliteiten kunt gebruiken, dit is optioneel. Het werkt ook via je internetbrowser zonder iets te installeren.
Kosten
Een vast bedrag van €25,00.
Een vrijwillige bijdrage voor de organisatie van de Dag van de Stilte wordt altijd op prijs gesteld.
Begintijd: 10:00 uur
Eindtijd: 12:00 uur
Aanmelden is noodzakelijk, via https://kaatjechocolaatje.nl/product/ticket-online-schrijfcafe-30-oktober/.